انواع باند و بلندگو

باند , بلند گو

با بررسی کلیه برند های معتبر ایرانی و خارجی باند و بلند گو که خدمات پس از فروش مناسبی در ایران دارند . گروه پارسیان تک تعدادی از مدل ها و برند های تولید کننده باند و بلند گو را به مشتریان خود پیشنهاد میکند . طبیعی است که اینها فقط پیشنهاد ما هستند و پارسیان تک آمادگی دارد نسبت به خریداری باند و بلند گوی مورد نظر مشتری اقدام نماید.

انواع باند و بلند گوی پسیو

پارسیان تک سعی در انتخاب و معرفی بهترین مدل های باند و بلند گو را با لحاظ کردن تمامی فاکتورهای قیمت و کیفیت و….. به شما دارد. با کلید بر روی ادامه مطلب با مدل های پیشنهادی باند پسیو آشنا شوید .

باند اکتیو

سری باند های اکتیو به باند هایی با تقویت کننده داخلی اطلاق میشوند . پارسیان تک با توجه به تجربه و تخصص متخصصان خود اقدام به معرفی برخی از مدل ها و برند های عرضه کننده باند های اکتیو میکند.

باند و بلند گوی ستوی و دیواری

همانگونه که از اسم این نوع از باند و بلند گو پیداست  شکل ظاهری آنها به گونه ای طراحی شده اند که برای نصب بر روی دیوار یا ستون میباشند با کلید بر روی دکمه زیر با مدل های باند ستونی و دیواری آشنا شوید.

باند و بلند گوی سقفی

سری باند و بلند گو های سقفی هم عمدتا طراحی خاصی دارند که بتوان به راحتی انها را در سقف نصب کرد . خود این باند ها میتوانند اکتیو یا پسیو باشند . با مدل های پیشنهادی باند و بلندگوی سقفی آشنا شوید.

انواع بلندگوی اکو

انواعی از باند و بلند گو که به اکو معروف شده اند از باند های کلاسیک در سیستم های صوتی میباشند .  پارسیان تک با بررسی محصولات شرکت های مختلف مدل های متنوع اکو را به شما پیشنهاد میکند.

انواع باند توکار و روکار

سری باند های توکار و روکار تنوع بسیار زیادی در بازار دارند . از اینرو انتخاب و خرید باند های توکار و روکار بدون داشتن اطلاعات کافی در خصوص این نوع از باند و بلندگو ها کاری سخت و توام با ریسک است.

لوازم جانبی و تجهیزات باند و بلندگو

پارسیان تک علاوه بر ارائه انواع باند و بلند گو سعی در ارائه انواع لوازم جانبی از برند های تولید کننده مورد تایید با کیفیت و قیمت مناسب را دارد . انواع لوازم جانبی باند و بلند مانند پایه , و…….. را در این صفحه ببینید.

انواع باند و بلندگوی شیپوری

انواع باند و بلندگوی سقی

انواع باند و بلندگوی دکوراتیو

فروش دوربین مدار بسته