دسته بندی برندها
دوربین مدار بسته باکس

مقایسه فنی و قیمتی تعدادی از دوربین های ip در شبکه مدار بسته دیجیتال

دوربین مدار بسته ip | تحت شبکه و دیجیتال

شاید اندکی گرانتر از انواع آنالوگ باشند ولی بخاطر کارکردهای بسیار عالی و امکانات بیشتری که به شبکه شما ارائه میدهند دوربین مدار بسته ip یا دیجیتال میتواند گزینه بهتری برای خرید شما باشد . و دقیقا به همین دلیل استفاده از دوربین مدار بسته تحت شبکه و در کل شبکه های مدار بسته ای که بصورت دیجیتال میباشند بصورت روزمره در حال رشد و توسعه میباشد . ما در اینجا برای اینکه بتوانیند تعدادی از مدل هایی که در بازار ایران کمتر شناخته شده هستند را از کمپانی های a-mtkgeovision, hikvision ,ahd , vivotek , dahua را بشناسید ,به اختصار معرفی کرده ایم تا بتوانید با قرار دادن شاخص های فنی و قیمت انواع دوربین مدار بسته ip آنها را با هم مقایسه کرده و در نهات امید داریم که توضیحات ارائه شده منتج به خرید بهینه برای شما بازدید کننده گرامی وبسایت گروه پارسیان تک گردد.

دوربین مدار بسته تحت شبکه a-mtk

کمپانی a-mtk یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده انواع دوربین و تجهیزات شبکه های مدار بسته تحت شبکه میباشد . در ادامه ۵ مدل از محصولات دوربین مدار بسته a-mtk که در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به بازار ارائه شده اند را با تشریح کلی امکانات و مشخصات برای شما گذاشته ایم . در حال حاضر بخاطر نوسانات قیمتی امکان درج قیمت مدل ها موجود نیست و بعد از انتخاب میتوانید لیست قیمت را از کارشناسان ما بخواهید .

دوربین ip amt مدل AH5703P

پایه دوربین مدار بسته پایه سقفی دوربین مدار بسته ip مدل AH5703P سوئیچ انتقال تصویر دوربین

مدل AH5703P   از تولیدات کمپانی amtk میباشد که عمده تمرکزش و شهرتش بخاطر تولید دوربین های مدار بسته دیجیتال یا ip میباشد . این مدل توانایی تصویر برداری با سرعت ۲۵ الی ۳۰ فریم بر ثانیه را داشته و دارای لنز موتور دار است که قابلیت اتصال به ریموت کنترل را داشته و امکان زوم و فوکوس کردن روی تصاویر را بصورت زنده دارا میباشد . توانایی بالایی در انتقال تصاویر در شبکه بصورت بیسیم داشته و این دوربین مدار بسته مجهز به آلارم صوتی هم میباشد .

دوربین مدار بسته ip AH2030T

دوربین مدار بسته ip مدل AH2030T هم از تولیدات a-mtk بوده و مجهز به لنز ساخت سونی ۱٫۳ و ۳٫۲ مگا پیکسلی میباشد که به انتخاب مشتری در شبکه نصب میشود . این دوربین مدار بسته amt یکی از مدل های محبوب این شرکت در بین محصولاتی است که از سال ۲۰۱۵ به بعد به بازار ارائه شده است . دوربین مدار بسته AH2030T توانایی ثبت تصاویر با کیفیتی در ابعاد ۱۵۳۸*۲۰۴۸ را داشته و قابلیت فوکوس اتوماتیک یا کنترل از راه دور روی تصاویر زنده میباشد . این دوربین هم قابلیت تصویر برداری در شب و روز را بدون تغییر لنز داراست.

دوربین مدار بسته دید در شب سری دام از تولیدات a-mtkمدل AH5723T

AH5723T یکی از مدل های کارآمد و دید در شب دوربین مدار بسته و از تولیدات کمپانی a-mtk میباشد .

دوربین مدار بسته دام مدل AH5723T

مدلAH5723T توانایی تصویر برداری با سرعت ۲۵ تا ۳۰ فریم بر ثانیه را داشته و لنز ثابتی دارد . همچنین AH5723T مجهز به led هوشمند برای فیلم برداری در شب میباشد . این دوربین از نوع دام یا سقفی میباشد . و میتوان آن را در ردیف دوربین های حرارتی یا حساس به حرارت هم دسته بندی کرد .

دوربین مدار بسته ip اتو فوکوس ۵ مگاپیکسلی

مدل AH5583P هم از تولیدات a-mtk بوده و در ردیف دوربین های ip سری بولت قابل دسته بندی میباشد . این دوربین توانایی تصویر برداری با کیفیت ۵ مگاپیکسل و با سرعت ۲۵ الی ۳۰ فریم بر ثانیه و تصویر برداری با کیفیت hd یا ۱۰۸۰p با سرعت ۵۰ الی ۶۰ فریم بر ثانیه را داراست .

دوربین مدار بسته حرارتی a-mtk

این دوربین مدار بسته ip را میتوان یکی از دوربین های کارآمد در بین مدل های اتو فوکوس و سری دوربین های مدار بسته موتور دار دانست . همچنین این دوربین مدار بسته دیجیتال حساسیت بسیار خوبی به حرارت و حرکت دارد و میتواند بصورت اتوماتیک حرکت و حرارت بدن موجودات زنده را در محیط شناسایی کرده و اقدام به تصویر برداری اتوماتیک کند . در شبکه دیجیتال شما هم این دوربین توانایی انتقال تصویر با سرعت و کیفیت بسیار بالایی را داراست.

دوربین ip باکس a-mtk در ۳ کیفیت رزولوشون ۵ ؛۳ و ۲ مگاپیکسلی

مدل AH5613 از تولیدات شرکت a-mtk بوده و در ردیف دوربین مدار بسته باکس ip یا دیجیتال تحت شبکه طبقه بندی میشود . این دوربین مدار بسته تحت شبکه در کیفیت های ۲ , ۳ و ۵ مگاپیکسلی قابل سفارش میباشد . ما توضیحات مختصری در باره نوع ۳ مگاپیکسلی آن را ارائه میدهیم.

دوربین مدار بسته ip مدل AH5613

برای دیدن مشخصات انواع ۲ و ۵ مگاپیکسلی میتوانید به قسمت محصولات مراجعه نمایید . و از لینک زیر توضیحات بیشتری را ببینید.

سری ۵ مگاپیکسلی این مدل دارای سرعت بالایی در انتقال تصاویر در شبکه دوربین مدار بسته دیجیتال میباشد . دارای ریموت کنترل بک فوکوس میباشد و با سرعت ۲۵ فریم بر ثانیه قادر به ثبت وقایع میباشد . و البته تمامی کیفیت های دوربین a-mtk مدل مدل AH5613  حساس به حرکت و حرارت هستند و با داشتن حسگرهای بسیار قوی توانایی ثبت اتوماتیک وقایع را در صورت احساس حرکت و حرارت دارند.

مشخصات دوربین باکس a-mtk

دوربین مدار بسته ahd سری ip

ahd را شاید بتوان محبوبترین تولید کننده دوربین مداربسته ip در سطح دنیا نامید . و قطعا این لغب برازنده این کمپانی میباشد . کمپانی معظم ahd از پشروان و قدیمی ترین تولید کننده های دوربین مدار بسته میباشد . ولی عمده شهرت و محبوبیت محصولات این شرکت در گروه محصولات و تجهیزات مورد نیاز شبکه های مدار بسته دیجیتال میباشد .

لیست قیمت دوربین مدار بسته IP AHD

از اینرو ما برای شما ۵ مدل از محصولات جدید AHD  را که در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ به بازار ارائه شده است را برای مقایسه از نظر فنی و قیمتی قرار داده ایم. به لحاظ قیمت دوربین مدار بسته IP با برند AHD در سطح متوسط به بالا و به لحاظ امکانات فنی و کیفیت و دوام و کارکرد مطلوب در ردیف عالی جای میگیرند

دوربین ahd مدل AH2006P

دوربین مدار بسته ahd مدل AH2006P یکی از مدل های پرفروش و البته بسیار کار آمد و با کیفیت از محصولات این شرکت میباشد . این دوربین سقفی از نوع تحت شبکه یا ip بوده و سرعت انتقال تصویر بسیار خوبی در شبکه شما خواهد داشت . همچنین این مدل بدون تغییر لنز توانایی تصویر برداری در شب را تا طول ۲۰ متر دارا میباشد .

AHD بولت سری EW1012K3

این مدل از محصولات جدید AHD  در سری دوربین های مدار بسته بولت میباشد . مدل EW1012K3 در اوایل سال ۲۰۱۶ توسط این شرکت رونمایی شد و بنا بر اعلام رسمی این تولید کننده دوربین مدار بسته جزء ۱۰ محصول پرفروش این شرکت در سال ۲۰۱۶ بوده است . برخی از مشخصات این دوربین مدار بسته IP سری بولت به شرح زیر میباشند .

AHD CAMERA

مجهز به نویز گیر ۲ بعدی – ۱ تا ۱٫۳ مگاپیکسل کیفیت تصاویر – قابلیت دید و ثبت با کیفیت وقایع تا طول ۶۵ متر در شب  – همچنین این دوربین مدار بسته بصورت اتوماتیک لنز دید در شب و روز را تغییر میدهد . این دوربین با استفاده از وای فای میتواند در شبکه بیسیم شما نصب شود و کیفیت تصاویر ضبط شده آن ۷۲۰*۱۲۸۰ پیکسل میباشد و قیمت بسیار مناسبی هم دارد .

 

محصولات GEOVISION

محصولاتی که geovision تولید میکند شامل انواع دوربین مدار بسته IP – تجهیزات دیجیتال ضبط تصاویر – انواع کارت گرافیک کامپیوتر – نرم افزار و اپلیکیشن های مدیریت تصاویر و فیلم – انواع سوئیچ و مورد انتقال تصاویر , انواع نمایشگر های اختصاصی دوربین مدار بسته , گوشی و تبلت , جوی استیک و PTZ کنترل های دوربین , ماشین حساب و تجهیزات مشابه میباشند .

دوربینهای IP و تجهیزات شبکه دیجیتال GEOVISION

و اما یکی از برند های پرفروش در صنعت دوربین مدار بسته و تجهیزات مرتبط با راه اندازی شبکه های دیجیتال و امینتی را میتوان geovision دانست . این شرکت هم تقریبا بطور کامل در زمینه طراحی و تولید دوربین های مدار بسته IP یا تحت شبکه فعال میباشد .

دوربین مدار بسته IP GEOVISION CAMERA

geovision تنوع بالایی در محصولاتش دارد و البته تجربه ثابت کرده است که محصولات geovision همواره از کیفیت و کارایی بسیار خوبی برخوردار بوده اند . در ادامه با برخی از مدل های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ این برند تولید کننده جهانی آشنا میشویم.

دوربین IP geovision مدل GV-FER12203

دوربین مدار بسته IP geovision مدل GV-FER12203 یک مدل سقفی با ارتفاع بسیار کم میباشد که طراحی بسیار زیبایی دارد . این دوربین کیفیت ۵ مگاپیکسل بوده و قادر به ضب تصاویر بسیار با کیفیت در روز و شب میباشد . بصورت اتوماتیک از حالت روز به شب تغییر میکند . دارای نویز گیر ۳ بعدی و لنز ۱٫۸ اینچی geovision میباشد . با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه قادر به ضبط وقایع با کیفیت و ابعاد ۲۰۴۸*۲۵۶۰ پیکسل میباشد . و مدل GV-FER12203 در اواسط سال ۲۰۱۵ رونمایی شد .

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

miramir20@gmail.com

بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش , طراحی و نصب انواع دوربین و سیستم های مدار بسته و سیستم صوتی شامل انواع میکروفن , باند و باندگو , آمپلی فایر و..........

پست های مرتبط