دسته بندی برندها
دوربین مدار بسته آنالوگ lg

دوربین های آنالوگ ahd دام و بولت lg

دوربین مدار بسته lg

lg یکی از برند های شناخته شده و خوشنام جهانی در تولید تجهیزات الکترونیکی میباشد دوربین مدار بسته lg شاید به اندازه رقیب نام آشنایش سامسونگ پرفروش و پر تیراژ نباشد ولی بی شک محصولات با کیفیت و قابل هستند . که بهرت است با تعدادی از مدل های تولیدی lg آشنا شوید و اگر به دنبال خریداری و نصب شبکه دوربین مدار بسته آنالوگ یا دیجیتال هستید توصیه میشود  مدل های ارائه شده در وبسایت پارسیان تک با دقت بررسی کنید .

دوربین مدار بسته آنالوگ

در گروه محصولات آنالوگ این شرکت چند مدل دوربین با کیفیت و البته با قیمت مناسب را حد فاصل سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ به بازار ارائه نموده است . که ما در این صفحه به بررسی مدل های دوربین مدار بسته آنالوگ hd کمپانی lg می پردازیم . محصولات آنالوگ کمپانی ال جی نسبت به نمونه های موجود در بازار هم به لحاظ کیفیت و کارایی و هم به لحاظ قیمت در شرایط کاملا رقابتی و مطلوب ارزیابی میشوند .

دوربین ahd

آنالوگ hd یا همان دوربین مدار بسته ahd پر فروشترین محصولات در بازار دوربین مدار بسته میباشند . این دوربین ها با کیفیت تصویر برداری hd یا ۱۰۸۰p بوده و همانگونه که از اسمش مشخص میباشد در سری دوربین مدار بسته آنالوگ دسته بندی میشوند . تقریبا اکثر کمپانی های تولید کننده دوربین مدار بسته مانند سامسونگ , هایک ویژن , داهوا و…. محصولات ahd را تولید میکنند . ما در این پیج به معرفی محصولات دوربین مدار بسته ahd شرکت lg میپردازیم.

دوربین آنالوگ ahd بولت lg

lg فقط یک مدل در بین محصولات باکس یا بولت و در سری دوربین های آنالوگ ahd دارد که در ادامه با آن آشنا میشوید . این شرکت بجای ارائه مدل های متعدد و در اشکال مختلف سعی کرده است تا با ارائه یک مدل بسیار ویژه که هم به لحاظ شکل ظاهری و هم به لحاظ امکانات در بین انواع دوربین مدار بسته آنالوگ ahd جزء برترین مدل ها محسوب میشود جای خود را در بازار باز کند .

دوربین مدار بسته lg آنالوگ بولت مدلLAU3200R

در یک نگاه اگر بخواهیم امکانات این مدل دوربین مدار بسته آنالوگ lg را بررسی کنیم باید به لیست مشخصات محصولات ارائه شده از کمپانی به شرح زیر نگاهی بیاندازیم.

دوربین مدار بسته آنالوگ ahd

  • Full-HD 1080P high resolution
  • ۴mm F.21 lens
  • ۲۰m IR distance
  • D&N(ICR), Digital WDR
  • ۵۰۰m Transmission Distance(75Ω-۵C)
  • IP66

همانگونه که ملاحظه میکنید این مدل دارای لنز ۴ میلیمتری با قابلیت تعویض اتوماتیک شب و روز بوده , کیفیت آن آنالوگ hd بوده و در شب تا طول ۲۰ متر را میتواند بخوبی پوشش دهد .

دوربین مدار بسته ahd آنالوگ مدل LAD3200R

این مدل یک محصول آنالوگ دام میباشد که با کیفیت تصویر برداری فول hd در بین مدل های دوربین مدار بسته آنالوگ ahd هم به لحاظ طراحی کلاسیکی که دارد و هم به لحاظ امکانات و مشخصات فنی و قیمت در شرایط مطلوبی به سر میبرد .

مدل LAD3200R دوربین مدار بسته ahd شرکت lg دارای لنز ۴ میلیمتری , دید در شب ؛ ضد آب با استاندارد ip66 بوده و کیفیت تصویر برداری این دوربین مدار بسته lg آنالوگ فول hd میباشد .

دوربین lg آنالوگ فول hd مدلLAV3200R

این دوربین مدار بسته آنالوگ lg طراحی بسیار زیبایی دارد . ترکیب مناسب رنگ بندی سیاهو سفید باعث ایجاد یک طرح منحصر بفرد و زیبا برای این دوربین فول hd آنالوگ شده است .

دوربین مدار بسته lg

دوربین مدار بسته lg مدل LAV3200R لنز ۱۲ میلیمتری داشته و قابلیت کارکرد در روز و شب و ضد آب میباشد . همچنین مدل LAV3200R مجهز به نویز گیر دیجیتال ۳ بعدی تصاویر هم میباشد .

سایر مدل های lg

سایر مدل ها و محصولات lg را در آینده در همین پیج تشریح خواهیم کرد . همچنین میتواند توضیحات تکمیلی را از کارشناسان پارسیان تک بخواهید .

دوربین مدار بسته lgدوربین مدار بسته ahdدوربین مدار بسته آنالوگ ahdدوربین مدار بسته دام lg

درباره نویسنده

miramir20@gmail.com

بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه فروش , طراحی و نصب انواع دوربین و سیستم های مدار بسته و سیستم صوتی شامل انواع میکروفن , باند و باندگو , آمپلی فایر و..........

پست های مرتبط