سیستم های صوتی

تجهیزات و سیستم های صوتی

گروه مهندسی پارسیان تک یک شرکت ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی در زمینه سیستم های صوتی و امنیتی میباشد . با بررسی تمامی برند های تولید کننده تجهیزات و سیستم های صوتی در دنیا و لحاظ فاکتورهایی چون قیمت , کیفیت , سیستم عرضه و خدمات پس از فروش در ایران و….. در هر گروه محصولاتی را از برندهای متفاوت داخلی و خارجی در وبسایت خود به شما معرفی میکنیم .

مشاوره خرید سیستم صوتی

خرید یک سیستم صوتی بدون داشتن اطلاعات کافی میتواند نتایج نامطلوبی را برایتان داشته باشد . سعی داریم در کنار هر محصولی که معرفی میکنیم اطلاعاتی را هم ارائه دهیم . همچنین تیم کارشناسان پارسیان تک آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره لازم به شماست.

طبقه بندی سیستم های صوتی

تجهیزات سیستم صوتی >>> انواع میکسر

میکسر ها هم از مهمترین تجهیزات یک سیستم صوتی میباشند .  اطلاعات کافی در خرید میکسر  متناسب با نیازهای فعلی و نیازهای احتمالی آینده شما اهمیت ویژه ای دارد . ما برخی از برترین مدل ها و برند های تولید کننده را به شما معرفی میکنیم.

تجهیزات سیستم صوتی >>> میکروفن

میکروفون از اصلی ترین و متنوع ترین تجهیزات سیستم صوتی میباشند . قبل از اقدام به خرید میکروفن حتما مشاوره و نیازسنجی صحیحی داشته باشید .

تجهیزات صوتی سیستم پیجینگ

طراحی و اجرای سیستم های صوت و پیجینگ توسط دپارتمان تخصصی پارسیان تک در تمامی استانهای کشور و با تجربه اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه سیستم پیجینگ صنعتی و بیمارستانی

تجهیزات صوتی  >>> آمپلی فایر

آمپلی فایر ها از اصلی ترین اجزاء تشکیل دهنده سیستم های صوتی میباشند . پارسیان تک با بررسی مدل های متنوع از برند های تولید کننده گروهی از انواع آمپلی فایر را به شما معرفی میکند.

تجهیزات سیستم صوتی >>> پاور میکسر

پاور میکسر ها هم از خانواده میکسر ها هستند . و اهمیت زیادی در کارایی و کیفیت سیستم صوتی دارند . گروهی از برترین مدل های انواع پاور میکسر را از ما بخواهید.

سیستم های صوتی کنفرانسی

خدمات تجهیز و راه اندازی سیستم های صوتی سالن های کنفرانس توسط گروه پارسیان تک با داشتن تیم های متخصص و با تجربه اجرای بیش از ۶۰۰ پروژه در سراسر کشور و یکسال خدمات پس از نصب