دزدگیر و سیستم های دوربین مدار بسته

خدمات تخصصی دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

واردات مستقیم , فروش و نصب دوربین مدار بسته تخصص ماست . بیش از ۱۰ سال لحظه به لحظه در حال رشد و ارائه خدمات بهتری به مشتریانمان بوده ایم.

سیستم های صوت و پیجینگ

پارسیان تک ارائه دهنده سیستم های صوتی , لوازم و تجهیزات و مجری سیستم های پیجینگ صنعتی , بیمارستانی و کارگاهی در تمامی استانهای کشور

دزدگیر و سیستم های امنیتی

واردات مستقیم , فروش و نصب انواع سیستم های امنیتی ساختمان شامل انواع دزدگیر تلفن کننده , چشمی و سنسور و انواع قفل های امنیتی و رمزدار

[fancy_heading h1=”1″ style=”arrows” title=”نصب دوربین مداربسته , تعمیرات دوربین مدار بسته”]با تکیه بر توان متخصصان مجرب دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی علاوره بر نصب و راه اندازی کلیه خدمات سرویس و تعمیرات در قالب سیستم یکپارچه فروش و سرویس به مشتریان خود در سراسر کشور ارائه میدهیم.[/fancy_heading]

فروش , نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته تخصص ماست

هسته اولیه مدیران موسس پارسیان تک خود متخصصان نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته بوده اند . و سایر فعالیت ها و خدمات ما در طی زمان و با اضافه شدن متخصصان مرتب ایجاد شده است .

فروش دوربین مدار بسته

گروه مهندسی پارسیان تک با داشتن نمایندگی فروش در تمامی استانها یکی از پخش کننده های تجهیزات مدار بسته و سیستم های حفاظتی است. عمده محصولات ارائه شده توسط این شرکت شامل دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه های ضبط کننده تصویر، کابل تصویر دوربین مدار بسته و کابل شبکه، اتصالات و تجهیزات جانبی مرتبط با سیستم های مدار بسته است.

خدمات نصب دوربین مداربسته

پارسیان تک دارای یک تیم از متخصصان نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته استکه در سطوح مختلف (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به ارائه خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. پروژه های نصب با محوریت کیفیت صورت می گیرد و به حداکثر رساندن کارایی سیستم مداربسته به عنوان یک سیستم امنیتی-حفاظتی از اهداف اصلی آن است.

تعمیرات و پشتیبانی فنی دوربین مدار بسته

فروش اولین گام در رابطه ما خواهد بود . پشتیبانی فنی پارسیان تک در زمان گارانتی و بعد از اتمام آن با اولین تماس در کنار شماست . در زمینه تعمیرات دوربین های مدار بسته اولویت اول ما در ارائه خدمات مشتریان این پارسیان تک هستند، با این حال در صورت امکان اقدام به ارائه خدمات فنی و تعمیرات تجهیزات در پروژه های اجرا شده به وسیله دیگر شرکت های نیز می پردازد.

برند های تولید کننده دوربین مدار بسته

برند های متعددی در دنیا اقدام به تولید انواع دوربین های مدار بسته میکنند . در میان این برند ها بعضی از آنها در کشور محصولاتشان را ارائه کرده اند . گروه پارسیان تک با بررسی تمامی عوامل اععم از کیفیت محصولات , قیمت و خدمات پس از فروش آنها صرفا برند های زیر را به مشتریان خود توصیه میکند.

[logooos columns=”4″ backgroundcolor=”transparent” layout=”slider” category=”-1″ orderby=”date” order=”DESC” marginbetweenitems=”25px” tooltip=”enabled” responsive=”enabled” grayscale=”disabled” border=”enabled” bordercolor=”#DCDCDC” borderradius=”logooos_no_radius” autoplay=”true” scrollduration=”1000″ pauseduration=”9000″ buttonsbordercolor=”#DCDCDC” buttonsbgcolor=”#FFFFFF” buttonsarrowscolor=”lightgray” hovereffect=”effect1″ hovereffectcolor=”#DCDCDC” ]

دوربین مدار بسته

طراحی , اجرا , فروش با بهترین قیمت دوربین مدار بسته تخصص ماست . پارسیان تک نمایندگی فروش دوربین مدار بسته هایک ویژن , کی ویو , سامسونگ و a& d در ایران میباشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید سیستم امنیتی و مدار بسته پارسیان تک با دفتر مرکزی تماس بگیرید .

نمایندگی فروش دوربین های مدار بسته

شبکه گسترده ای نمایندگی های فروش در سراسر استانهای کشور را به خدمت گرفته ایم تا بتوانید دوربین مدار بسته را با قیمت مناسب و کیفیت درجه تهیه کنید . پارسیان تک نماد برتری و تحقق رویای ایرانی فروش و خدمات پس از فروش واقعی با بیش از ۱۲۰ نمایندگی فروش در سراسر کشور در خدمت شماست.

خدمات پس از فروش دوربین مدار بسته

گروه مهندسی پارسیان تک بهترین شرایط فروش , سرویس و خدمات پس از فروش ر ا د ر بیش از ۱۲۰ نمایندگی فروش و خدمات دهی خود در سراسر کشور به شما ارائه میدهد .

قیمت دوربین مدار بسته

صنعت دوربین های مدار بسته و امنیتی از حدود ۱۰ سال قبل تا کنون در ایران گسترش روز افزون و فزاینده ای پیدا کرده است . هر صنفی که اقبال مشتریان به آن زیاد شوند قیمت هم در آن نقش اساسی پیدا میکند . به علت تعدد بسیار بالای مدل های دوربین مدار بسته و شرایط نصب و راه اندازی لازم است در ارتباط با قیمت انواع دوربین مدار بسته آشنایی لازم را پیدا کنید.

عوامل موثر در دوربین های مدار بسته

عواملی که بر قیمت جنس یا همان دوربین مدار بسته موثرند عبارتند از

برند دوربین مدار بسته

برند همواره یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت میباشد . در ایران برند هایی چون سامسونگ , هایک ویژن و داهوا از محبوبیت بیشتری برخوردارند

رابطه قیمت و مشخصات دوربین مدار بسته

البته مهمترین و تاثیر گذار ترین عامل در قیمت دوربین مدار بسته مشخصات فنی آن میباشد . میزان زوم , کیفیت تصویر , امکانات , شرایط انتقال تصویر و……….. از عوامل بسیار تعیین کننده در قیمت دوربین مدار بسته میباشند.

قیمت دوربین مدار بسته تحت شبکه و آنالوگ

دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا همان سری دیجیتال به لحاظ قیمت شرایط خاص خود را دارند و البته کمی گرانتر از انواع آنالوگ هستند . به عبارتی دیجیتال یا آنالوگ بودن هم بر میزان پرداختی شما جهت خرید دوربین مدار بسته موثر است.

 

دوربین مدار بسته آنالوگ

سری دوربین های مدار بسته آنالوگ از گروه دوربین های مدار بسته نوع بسیار متدوال و اولیه میباشد .این نوع از دوربین های مداربسته  در واقع دوربین های مداربسته آنالوگی هستند که پرت خروجی شبکه نیز در آنها تعبیه شده است. کیفیت آنها آنالوگ است و امکان استفاده از آنها بصورت دوربین آنالوگ و یا دوربین تحت شبکه وجود دارد. استفاده از این دوربین ها تنها زمانی توصیه می شود که سیستم مداربسته از نوع آنالوگ بوده اما اتصال یک یا چند دوربین بصورت مستقیم به شبکه مورد نیاز است.

 دوربین مداربسته دام dome

قطعا با دوربین های مدار بسته گنبدی شکل آشنا هستید . این نوع از دوربین ها را دام مینامند .  دوربین های گنبدی شکل یا همان دام از رایجترین انواع دوربین مداربسته در ایران میباشند . معنی لغتی کلمه دام dome گنبد است. در واقع دوربین دام به معنی دوربین گنبدی شکل بوده و عنوان دوربین های سقفی نیز درباره آنها بکار میرود. این دوربین ها بیشتر برای نصب بر روی سقف طراحی شده و در اشکال فانتزی و متفاوتی در بازار موجود است. صرف نظر از قابلیت دید در شب و یا نوع لنز یا نوع امواج به کلیه دوربین های سقفی گنبدی شکل دوربین دام گفته می شود.

فروش دوربین مدار بسته سری صنعتی

سری دوربین مدار بسته صنعتی را میتوانی انقلابی در دوربین های مدار بسته با رزولیشن بالا دانست . فروش این دوربین مداربسته برخلاف نامشان در بازار ایران، منحصر به مصارف صنعتی نیست. این دوربین ها که نام اصلیشان دوربین های بادی body camera می باشد دوربین های مکعب مستطیل شکلی هستند که معمولا قابلیت نصب لنز بصورت جداگانه روی آنها تعبیه شده است. از آنجا که سایر دوربین ها قابلیت سوار شدن لنز یا تعویض آن را ندارند از این دوربین ها بیشتر در جاهایی استفاده می شود که زوم یا فکوس مطلوب باشد.

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی می توانند در هر شکل و اندازه وجود داشته باشند. از آنجا که استفاده از دوربین های مخفی کاملا ابتکاری می باشد می توان آنها را در هر جای ممکن جاسازی کرد. انواع پیش ساخته آنها در قاب های مختلفی مثل قاب سیستم اطفاء یا قاب زنگ ، ساعت دیواری ، پریز برق موجود است. معمولا از دوربین های مینیاتوری به عنوان دوربین های مخقی استفاده می شود.

دوربین های مداربسته مخفی مینیاتوری

دوربین مداربسته مینیاتوری یا mini camera همانگونه که از نامشان پیداست دوربین های مداربسته کوچک متداول در بازار هستند. از این دوربین ها بیشتر به عنوان دوربین های مخفی استفاده می شود. معمولا آنها را در جایی که می خواهند دوربین نامحسوس باشد بکار می گیرند.

دوربین مداربسته مخفی آی آر

به کلیه دوربین های مدار بسته مخفی که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده می کنند دوربین های اینفرارد یا ir گفته می شود. در دوربین های مداربسته از این تکنولوژی بیشتر برای تشخیص تصاویر در تاریکی استفاده می شود.

دوربین مداربسته اسپیددام چرخشی

دوربین های چرخشی یا speed dome و یا ptz به کلیه دوربین های مداربسته گفته می شود که قابلیت چرخش دوربین در جای خود بوسیله کنترل کننده یا اتوماتیک فراهم شده باشد. از این دوربین ها بیشتر در مواقعی استفاده می شود که نیاز است.

دوربین مداربسته ضد آب

به هر دوربین مداربسته که قاب آنها طوری طراحی شده باشد که از نفوذ آب به آن جلوگیری کند دوربین های ضد آب می گویند. ممکن است خود لنز نیز ضد آب (واتر پروف) طراحی شود.

  مدل های پرفروش و مجبوب دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته تحت شبکه – IP

مدل های پر فروش و محبوب دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا ip را در ادامه ملاحضه میفرمائید . اگر مدل مورد نظر شما با امکانات موردنظرتان را در بین این مدل های دوربین مدار بسته تحت شبکه نیافتید با ما تماس بگیرید یا به قسمت محصولات مراجعه نمایید .

  • بیش از ۴۰۰۰ پروژه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته را در سراسر کشور در طی ۱۲ سال اجرا کرده ایم . مشتریان ما گواه روشنی بر صداقت ما هستند

  •  دوربین های مدار بسته پارسیان تک

گروه فنی مهندسی پارسیان تک همواره سعی ددر ارائه برترین مدل ها و برند ها به مشتریان خود دارد . بعد از حدود ۱۲ سال فعالیت در صنعت دوربین های مداربسته برترین برند های موجود در بازار را بخوبی شناسایی کرده ایم و با واردات مستقیم توانسته ایم قیمت مناسب را با کیفیت مناسب جمع ببندیم . و راحتی , امنیت و کارایی را به شما هدیه کنیم .

خدمات دوربین مدار بسته پارسیان تک

    • پاسخگویی سریع به مشتریان دوربین مدار بسته
    • مشاوره حضوری و رایگان در سریعترین زمان
    • نصب و راه اندازی توسط پرسنل مجرب در زمان کم
  • خدمات پس از فروش مناسب
  • تعمییرات و تغییرات در سیستم های مدار بسته مشتریان

انواع دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته امروزه تنوع بسیار بالایی  دارند . تیم های تخصصی دوربین پارسیان تک با تجربه چندین ساله مدل های زیر را از انواع دوربین مدار بسته ای که در بازار ایران وجود دارد به شما پیشنهاد میکند . امید است بتوانید خرید بهینه و مناسبی داشته باشید.

دستگاه ضبط دیجیتال دوربین

ضبط کننده تصویر دیجیتال برای دوربین های مدار بسته تحت شبکه مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع از ضبط کننده ها معمولا دارای ظرفیت نسب بالاتری هستند.

ضبط کننده آنالوگ تصاویر دوربین مدار بسته

سیستم های ضبط کننده تصاویر دوربین مدار بسته در سیستم های آنالوگ میباشد . این نوع از سیستم های ضبط تصویر امکانات محدود تری در هنگام ارسال و دریافت دیتا دارند.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته با آی پی استاتیک

استفاده از آی پی استاتیک برای انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته هم در سیستم های آنالوگ دوربین مدار بسته رواج و رونق بیشتری دارد.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته بدون آی پی استاتیک

عدم استفاده از آی پی استاتیک برای انتقال تصاویر دوربین مدار بسته بر روی موبایل باعث کمتر شدن محدودیت های مرتبط با اینترنت و سرعت آن میشود.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل با اینترنت

امروزه با گسترش اینترنت و افزایش سرعت شبکه های اینترنتی تمایل بیشتری برای انتقال تصاویر دوربین مدار بسته روی موبایل از طریق اینترنت پدیدار شده است.

انتقال تصاویر دوربین مدار بسته روی موبایل بدون اینترنت

برای انتقال تصاویر دوربین مدار بسته روی موبایل بدون اینترنت نیاز به استفاده از تجهیزات بیسیم خاصی وجود دارد . که البته باعث افزایش هزینه ها میشوند .

تاریخچه رواج استفاده از دوربین مدار بسته

اولین موارد استفاده از دوربین های مدار بسته چه در بخش های امنیتی و چه در بین عموم مرد در کشور ایالات متحده آمریکا گزارش شده است.

پیشنیاز های خرید دوربین مدار بسته

هر شخص یا ارگانی اهدافی را از نصب و راه اندازی یک سیستم مدار بسته  دارد . پیشنیازهای خرید مناسب شناخت دقیق نیازهای فعلی و آینده شماست

آموزش نصب دوربین مدار بسته

کارشناسان دپارتمان آموزش پارسیان تک بطور میانگین در هر ماه یک دوره آموزش نصب دوربین مداربسته را بر حسب تکمیل ظرفیت برگزار میکنند . با ما در تماس باشید.

دوربین مدار بسته ip

مدل های پر فروش و محبوب دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا ip را در ادامه ملاحضه میفرمائید . اگر مدل مورد نظر شما با امکانات موردنظرتان را در بین این مدل های دوربین مدار بسته تحت شبکه نیافتید با ما تماس بگیرید یا به قسمت محصولات مراجعه نمایید ..

دوربین های مدار بسته سری آنالوگ

سری دوربین های مدار بسته آنالوگ از گروه دوربین های مدار بسته نوع بسیار متدوال و اولیه میباشد . ارزانترین نوع در میان دوربین های مدار بسته هستند و فرایند نصب راحتری دارند.

دوربین مدار بسته بیسیم

درسری دوربین های مدار بسته بیسیم عملا برای ارتباط بین دوربین ها , دستگاه ضبط و کنترل از سیم استفاده نمیشود و این فرایند از طریق امواج مغناطیسی برقرار میشود.

دوربین مدار بسته باکس

دوربین های مدار بسته باکس نوعی از دوربین های مدار بسته میباشند که گاها با عنوان دوربین صنعتی هم خوانده میشوند . سری باکس معمولا رزولوشن بالایی دارند .

سری اسپید دام دوربین مدار بسته

اسپیدام ها نوعی از دوربین های مدار بسته دام یا گنبدی شکل میباشند که سرعت چرخش آنها به اطراف بالاتر است و رزولوشن تصویر بالاتری هم دارند .

دوربین مدار بسته گنبدی شکل

سری گنبدی شکل که در اصطلاح فنی به آنها دام اطلاق میشود نوعی از دوربین های مدار بسته میباشند که عمدتا رزولوشن خیلی بالایی ندارند و برای نصب سقفی خیلی مناسبند.

دوربین های مدار بسته سری بولت

شاید بتوان انواع بولت دوربین های مدار بسته را در حالت کلی پرفروش ترین و رایج ترین نوع دوربین مدار بسته دانست . این دوربین ها کیفیت مناسبی هم دارند.

دوربین مدار بسته ایرانی

تقریبا هیچ شرکت ایرانی که بتواند کلیه فرایند های تولید سیستم های مدار بسته و انواع دوربین را انجام دهد وجود ندارد . و غالبا مونتاژی هستند از دوربین های چینی

دوربین های مدار بسته سری بولت

شاید بتوان انواع بولت دوربین های مدار بسته را در حالت کلی پرفروش ترین و رایج ترین نوع دوربین مدار بسته دانست . این دوربین ها کیفیت مناسبی هم دارند.

دوربین مدار بسته ایرانی

تقریبا هیچ شرکت ایرانی که بتواند کلیه فرایند های تولید سیستم های مدار بسته و انواع دوربین را انجام دهد وجود ندارد . و غالبا مونتاژی هستند از دوربین های چینی

دستگاه joystick دوربین مدار بسته

برخی از سیستم های مدار بسته قابلیت کنترل دستی از طریق کنترل از راه دور را دارند . joystick در این نوع از سیستم های دوربین مدار بسته کاربرد دارد.

انتقال تصویر انواع دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مدار بسته از انواع برند ها بر روی موبایل بصورت آی پی استاتیک و دینامیک تخصص ماست .طراحی , فروش و نصب انواع دوربین مداربسته از تمامی مارک های موجود در بازار با بهترین قیمت با انواع سیستم های ضبط کننده تصویر و انتقال تصویر را از تیم انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل پارسیان تک بخواهید.

انواع دوربین مدار بسته آنالوگ

website template image

انواع دوربینهای  مدار بسته سری انالوگ پر فروش ترین نوع دوربین مدار بسته در بازار ایران است . نصب سری آنالوگ دوربین های مدار بسته راحتر است و قیمت این نوع از سیستم های امنیتی هم بسیار مناسبتر از سایر انواع میباشد

دوربین مدار بسته دیجیتال تحت شبکه

سری دوربین های مدار بسته دیجیتال و  تحت شبکه نسل جدید انواع سیستم های امنیتی میباشند . نصب این نوع از دوربین های مدار بسته سخت تر و فنی تر است و قیمت بالاتری نسبت به نوع انالوگ دارند ولی سیستم ضبط و انتقال تصویر بسیار بهتری دارند

انواع دوربین مدار بسته مخفی و بیسیم

دوربین های مدار بسته مخفی و بیسیم به لحاظ کاربری و نصب از سرعت و کارایی مناسبتری نسبت به سایر انواع برخوردارند . هم نوع آنالوگ و هم تحت شبکه میتوانند بصورت بیسیم باشند . در خرید این نوع از سیستم های امنیتی باید به برند و کیفیت ارتباط میان اجزاء سیستم توجه بیشتری شود.


انواع دوربین مدار بسته صنعتی

از انواع دوربین ها و سیستم های امنیتی نوع صنعتی باید بلحاظ رزولیشن و کیفیت زوم تصاویر قابلیت های بالایی داشته باشند . سیستم های امنیتی صنعتی گروه پارسیان تک از تمامی برند ها میباشند . قبل از خرید انواع دوربین مدار بسته صنعتی با ما مشورت کنید

 انواع لنز دوربین مدار بسته

لنز ها از اجزای مهم و اصلی دوربین های مدار بسته هستند قبل از اقدام به خرید انواع دوربین مدار بسته توصیه میشود با مدل های و کارایی انواع لنز های دوربین مدار بسته آشنایی کافی را پیدا کنید.دوربین مدار بسته سامسونگ

انواع دوربین مدار بسته سامسونگ

سیستم های امنیتی و مدار بسته با برند سامسونگ از نظر تنوع مدلینگ جزء برترین های این صنعت میباشد .و تقریبا برای تمامی نیازهای مشتریان راهکارهای مناسب را ارائه میکند. انواع دوربین های مدار بسته سامسونگ را از گروه فنی مهندسی پارسیان تک بخواهید.نصب انواع دوربین مدار بسته سامسونگ

گروه مهندسی پارسیان تک با ۱۰ سابقه در نصب انواع دوربین های مدار بسته سامسونگ آمادگی دارد در سریعترین زمان ممکن در همه استانهای کشور خدمات نصب, تعمیرات و تغییرات سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته سامسونگ را به شما ارائه دهد .نمایندگی مرکزی فروش دوربین مدار بسته سامسونگ

گروه فنی مهندسی پارسیان تک نمایندگی فروش انواع دوربین های مدار بسته سامسونگ در ایران میباشد و با کمترین قیمت و خدمات پس از فروش گسترده و شبکه نصب و تعمیرات سراسری در کنار شماست برای راحتی و امنیت شماقیمت دوربین مدار بسته سامسونگ

فروش دوربین مدار بسته سامسونگ با بهترین قیمت در تمامی استانهای کشور توسط گروه فنی مهندسی پارسیان تک – تیم گسترده فروش  دوربین های مدار بسته سامسونگ در سراسر استانهای کشور در خدمت شماست .